Τετάρτη 15/2/2014 και το ραντεβού στις 13:30μ.μ πραγματοποιήθηκε η επίσκεψή μου στα ΙΕΚ ΞΥΝΗ στη Θεσσαλονίκη.
Η αξία,η χρήση,η επιλογή των καλών λογοτεχνικών βιβλίων,οι τεχνικές και μια φιλαναγνωστική πρόταση από τον ψηφιακό φάκελο "Ο κρυμμένος θησαυρός της τσέπης",εκδόσεις Ψυχογιός, αλλά και η τεχνική της ανάγνωσης με την βοήθεια του βιβλίου"Στο μισό του ουρανού"εκδόσεις Βιβλιόφωνο μας κράτησε μαζί μιάμιση ώρα.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj-gffNmQOTLTbdEFzWSvCEbZi0uMd2xjn99etjspzx8ndD4n2gLcnIppgP2VZ43yg9L884J2PlwFYygj7neTygKjWH7GeDxEx00bjttkzL3fdarTKByDn7xPBpJLSbqfuMxxmo7n9MH60/s320/100_4364.JPG) |
Πως να αρνηθείς όταν έχεις ένα τόσο θερμό και ζωντανό ακροατήριο! |
Η παιδική λογοτεχνία υποστηρίζεται από την κυρία Έφη Αυτζίδου, που είχε την ιδέα της πρόσκλησης μου και οι σπουδαστές του ΙΕΚ έδειξαν να είναι και μυημένοι και με ενδιαφέρον.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhaBxg5G0-iySQY5pDQ_J7bC_Xtm5v6HbDLrQgyHR9EK_d4mmupHl9qDdJMV_riPq_gP0pTcJ8kOgrroIYhgr8bPdap-kE0hWFgHKEQYM_IlZYtDuuI38wem3PzeaTrfw_Ks8pUPspxOw0/s320/100_4357.JPG) |
Σας ευχαριστώ πολύ.
|
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου