![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi-huGiphZ8tYkPEKoFzy3Bh0fj-8sQv33qLOYfBaCRrtiqOtTcjnS48HNssKZxNVM82jjvDwIb0JNxCRZP23cKsY0vPXT7GraGkvmafjFoPJRxmc2WBJ_aHFKXJJPgrjoMr_Oe3TmRwKo/s200/22164.jpg)
"Βαλκανική Πλατεία 2010", του Δήμου Νεάπολης Θεσ/νίκης, την Τετάρτη 1/9 συμμετέχω σε αυτή τη μεγάλη γιορτή που χρόνια ο Δήμος διοργανώνει, με την παρουσίαση του βιβλίου μου "Με λένε Πρόμις"εκδ. Ψυχογιός, ώρα 8:30μ.μ στον Παιδότοπο, περιοχή
Στρεμπενιώτη. Οι εκδηλώσεις ξεκινούν από 30/8 εως 5/9/...
Αναλυτικό πρόγραμμα των εκδηλώσεων όπου συμμετέχουν καλλιτέχνες από Σερβία,Τουρκία,Αλβανία, Βουλγαρία μπορείτε να δείτε είτε πηγαίνοντας στο προσωπικό μου Facebook, είτε στο site: Πρόγραμμα Βαλκανική Πλατεία Νεάπολη 2010
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου